Aligator RX600

8595181185988
Vaše cena s DPH3 999 Kč
Vaše cena bez DPH3 305 Kč
Kalkulačka splátek
Dostupnost:
na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Táboře:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódAligatorRX600
PNBLACK
Záruka24 měsíců
Vykoupíme a opravíme
Váš telefon
Popis

Mobilní telefon Aligator RX600 je odolný smartphone z dílen renomované značky, jenž představuje spojení nejnovějších technologií schovaných do kvalitní pevné konstrukce. Ta se skládá hned z několika vylepšených částí, jako jsou například kovové bočnice ze zinkové slitiny, pogumovaná záda a boky či zkosené rohy pro lepší absorpci otřesů. Výčet ochranných prvků v neposlední řadě uzavírá certifikát pro standard IP68, který značí voděodolnost zařízení. Aligator RX600 v příjemném černočervené designu se tak stává obzvláště vhodným kandidátem pro všechny dobrodruhy, cestovatele a milovníky výletů, čemuž naznačuje i integrovaná baterie s úctyhodnou kapacitou 4 000 mAh.

Aligator RX600
Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Aligator RX600 v černém designu
Voděodolný telefon (certifikace IP68) za příznivou cenu
Kvalitní pevná konstrukce – kovové bočnice, pogumovaná záda
Odemykání pomocí obličeje + čtečka otisků prstů
Duální fotoaparát se samostatným tlačítkem spouště
Přijmutí hovoru pouhým přiložením k uchu
Fukce VoLTE a podpora Dual 4G
Baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí pohodlně 2 dny provozu
Operačním systémem Android 8.1
Aligator RX600
Mobilní telefon pro opravdové tvrďáky
Každý displej chytrého telefonu je náchylný k prasknutí či poškrábání se, což může v závěru vést ke zhoršené nebo zpomalené reakci, umrtvení několika pixelů, ba i ke zkažení samotného vzhledu zařízení. Na to však vývojáři značky Aligator mysleli a osadili mobilní telefon Aligator RX600 tvrzeným sklem Panda, které napomáhá se do takovýchto nepříjemných situací, pokud možno, nikdy nedostat. Váš 5,2" displej v HD rozlišení tedy bude vždy v maximálním bezpečí a přežije s vámi i náročnější situace.

Aligator RX600
Zabezpečení dle aktuálního trendu
To, že má v dnešní době smartphone čtečku otisků prstů se stává pomalu samozřejmostí a jinak tomu není ani u mobilu Aligator RX600. Čím se však odlišuje od konkurence je tzv. Face Unlock umožňující odemknout telefon pomocí obličeje na základě pokročilých algoritmů umělé inteligence, které dokážou rozpoznat vaši tvář a následně telefon značky Aligator odemknout.

Aligator RX600
Pořizujte úchvatné snímky pomocí telefonu s duálním fotoaparátem
Ani zadní strana mobilu Aligator RX600 za ostatními nezaostává a disponuje hned dvěma fotoaparáty s rozlišením 13 a 0,3 Mpx. Ty umožňuji vytvářet přímo umělecké fotografie na principu zrcadlovek, kdy je pozadí dané scény záměrně rozmazáno. Fotoaparát lze navíc spustit i aktivovat speciálním tlačítkem na boční straně, jenž je k tomu přímo vyhrazeno.