Xiaomi Mi Smart Sensor Set

pic_17805CB78F685393.jpg
Vaše cena s DPH2 299 Kč
Vaše cena bez DPH1 900 Kč
Dostupnost:
skladem 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Táboře:
ihned
Přepravní společností:
zítra
Kód95XIW9550
PNBílá
VýrobceXIAOMI
Záruka24 měsíců
Vykoupíme a opravíme
Váš telefon
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Chcete mít dokonalý přehled o tom, co se děje, když jste mimo domov? Je libo mít veškeré informace o pohybu v jednotlivých místnostech vašeho domu? Mi Smart Sensor Set vám pomocí senzorů umístěných v domě zajistí skvělou informovanost o jakémkoliv pohybu.

Stačí jen po domě rozmístit senzory a propojit je s aplikací Mi Home, kde můžete vše sledovat. Systém nemusíte tedy nijak nastavovat, stačí jej zapnout dálkovým spínačem.

Velkou výhodou tohoto zabezpečovacího setu je právě zabezpečení vašeho domu nebo bytu proti vetřelcům, ale můžete také hlídat pohyb v místnostech, či zda se v některé z nich otevřelo okno či dveře.

Součástí balíčku je kromě 2 senzorů pohybu, 1 dálkového spínače, 2 senzorů oken/dveří také gateway. Tato komunikační brána, jejíž součástí je také reproduktor a světlo, komunikuje se všemi zmíněnými senzory a odesílá data do aplikace Mi Home. Stačí ji jen zapojit do zásuvky.

Gateway dokáže svítit až 16 miliony barev RGB spektra. Pokud máte bezdrátový zvonek u dveří, můžete spárovat s gateway, součástí je dokonce i online rádio, případně si jako notifikaci můžete nahrát svůj vlastní MP3 soubor.

VýrobceXIAOMI