Vykoupíme

Váš telefon 

Kontaktujte nás

Mobil Tábor

605 29 55 50

Mobil Náchod

608 77 77 27

 

 

 

Informace

Firma byla založena roku 2000.

Je tedy na trhu již velmi dlouho. Proto jsme spolehlivý obchod pro náročného i nenáročného zákazníka. Dovedeme poradit a pomoci.

Firmu najdete nejen v Náchodě, ale i v Táboře. Obě prodejny jsou velmi snadno k nalezení. Naše firma má velký sortiment, a proto si určitě každý vybere. K mobilnímu telefonu u nás najdete nejen obal, ale i tvrzené sklo 9H, nebo matnou, lesklou ochrannou folii. Vše podle Vašeho přání.

Každá prodejna má několik spolehlivých zaměstnanců, kteří Vám pomohou.

Telefon nebo jeho příslušenství i ostatní sortiment lze objednat i přes internetový obchod.

Náš sortiment je velmi široký. Najdete u nás mobilní telefony s příslušenstvím, navigace s příslušenstvím, náhradní baterie, paměťové karty, nabíječky do aut a handsfree.

Na každé prodejně lze dobít telefon nebo zakoupit dárkový poukaz.

 

Obě prodejny mají i bazarové mobilní telefonytablety nebo navigace. Vše je vždy plně funkční, někdy s velmi dlouho zárukou.

 

Prodejna v Náchodě dostala Certifikát od společnosti Huawei TOP PARTNER. Certifikát je udělen na základě splnění přísných kritérií v hodnocení prodejního a postprodejního servisu a dodržování dalších podmínek pro udělení certifikátu nejkvalitnějších prodejců Huawei.  

 

Způsob platby

Platit můžete buď převodem na účet, osobně na prodejně nebo dobírkou (39 Kč). Vše najdete v nákupním košíku, kde si způsob platby můžete vybrat.

Cofidis

COFIDIS je mezinárodní finanční společností, která se splecializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízíme především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů. 

 

Způsob dopravy

Pro dopravu využíváme služeb přepravce PPL (99 Kč).

A možnost převzetí je i na obou prodejnách dle otevírací doby.

Doprava do zahraničí

Doprava do zahraničí je zpoplatněna 120 Kč. Pro dopravu využívání dopravce PPL.

  

Odborný servis všech značek mobilních telefonů na počkání

  • možno zaslat poštou na táborskou pobočku a opravený telefon Vám bude odeslán zpět na vaši adresu (po předchozí domluvě)
  • možno zaslat poštou na náchodskou pobočku a opravený telefon Vám bude odeslán zpět na Vaší adresu (po předchozí domluvě)
  • možno osobně předat v Táboře nebo v Náchodě na prodejně
  • záruka na opravu 3 měsíce
  • používáme originální náhradní díly
  • možno pouze zjištění závady a zaslání cenového návrhu opravy
  • záchrana dat z telefonu od 200 Kč
  • čištění politých, namočených, popršených telefonů
  • možnost koupit si pouze náhradní díl 
  • vyřídíme Vám reklamaci telefonů zakoupených v jiných prodejnách (pokud se jedná o telefony určené pro český trh) za 200 Kč

 

Výměny dotykových skel 

U nás si můžete nechat opravit prasklou nebo nefunkční dotykovou plochu u mobilního telefonu i tabletu. Ceny jsou rozdílné, protože některé modely jsou pevně spojeny přímo s displejem. Konkrétní cenu Vám sdělíme dle Vašeho typu zařízení. Většinou však platí, že průměrná cena práce je cca 500 Kč - 700 Kč bez DPH. Z vlastních zkušeností víme, že se zákazníkovi nevyplatí shánět si náhradní díl svépomocí za nejlevnější cenu na internetu. Většinou dojde k zakoupení neoriginálního díl, který nesedí a nefunguje. Ušetřít pár set korun se zdá velimi výhodné, ale reklamace rozbaleného náhradního dílu je velmi složitá.

Rádi Vám objednáme kvalitní díl, na který Vám poskytneme záruku 3 měsíce.

O kvalitě naší práce hovoří několik set vyměněných dotykových ploch a displejů u všech možných značek mobilních telefonů. 

Je možné zajistit i výměnu na počkání, záleží na složitosti. Například dotyk u Apple Iphone 4 nám trvá cca 2 hodiny.