Informace

Firma byla založena roku 2000.

Je tedy na trhu již velmi dlouho. Proto jsme spolehlivý obchod pro náročného i nenáročného zákazníka. Dovedeme poradit a pomoci.

Firmu najdete nejen v Náchodě, ale i v Táboře. Obě prodejny jsou velmi snadno k nalezení. Naše firma má velký sortiment, a proto si určitě každý vybere. K mobilnímu telefonu u nás najdete nejen obal, ale i tvrzené sklo 9H, nebo matnou, lesklou ochrannou folii. Vše podle Vašeho přání.

Každá prodejna má několik spolehlivých zaměstnanců, kteří Vám pomohou.

Telefon nebo jeho příslušenství i ostatní sortiment lze objednat i přes internetový obchod.

Náš sortiment je velmi široký. Najdete u nás mobilní telefony s příslušenstvím, navigace s příslušenstvím, náhradní baterie, paměťové karty, nabíječky do aut a handsfree.

Na každé prodejně lze dobít telefon nebo zakoupit dárkový poukaz.

 

Obě prodejny mají i bazarové mobilní telefonytablety nebo navigace. Vše je vždy plně funkční, někdy s velmi dlouho zárukou.

 

Prodejna v Náchodě dostala Certifikát od společnosti Huawei TOP PARTNER. Certifikát je udělen na základě splnění přísných kritérií v hodnocení prodejního a postprodejního servisu a dodržování dalších podmínek pro udělení certifikátu nejkvalitnějších prodejců Huawei.  

 

Způsob platby

Platit můžete buď převodem na účet, osobně na prodejně nebo dobírkou (39 Kč). Vše najdete v nákupním košíku, kde si způsob platby můžete vybrat.

Cofidis

COFIDIS je mezinárodní finanční společností, která se splecializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízíme především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů. 

 

Způsob dopravy

Pro dopravu využíváme služeb přepravce PPL (99 Kč).

A možnost převzetí je i na obou prodejnách dle otevírací doby.

Doprava do zahraničí

Doprava do zahraničí je zpoplatněna 120 Kč. Pro dopravu využívání dopravce PPL.

  

Odborný servis všech značek mobilních telefonů na počkání

  • možno zaslat poštou na táborskou pobočku a opravený telefon Vám bude odeslán zpět na vaši adresu (po předchozí domluvě)
  • možno zaslat poštou na náchodskou pobočku a opravený telefon Vám bude odeslán zpět na Vaší adresu (po předchozí domluvě)
  • možno osobně předat v Táboře nebo v Náchodě na prodejně
  • záruka na opravu 3 měsíce
  • používáme originální náhradní díly
  • možno pouze zjištění závady a zaslání cenového návrhu opravy
  • záchrana dat z telefonu od 200 Kč
  • čištění politých, namočených, popršených telefonů
  • možnost koupit si pouze náhradní díl 
  • vyřídíme Vám reklamaci telefonů zakoupených v jiných prodejnách (pokud se jedná o telefony určené pro český trh) za 200 Kč

 

Výměny dotykových skel 

U nás si můžete nechat opravit prasklou nebo nefunkční dotykovou plochu u mobilního telefonu i tabletu. Ceny jsou rozdílné, protože některé modely jsou pevně spojeny přímo s displejem. Konkrétní cenu Vám sdělíme dle Vašeho typu zařízení. Většinou však platí, že průměrná cena práce je cca 500 Kč - 700 Kč bez DPH. Z vlastních zkušeností víme, že se zákazníkovi nevyplatí shánět si náhradní díl svépomocí za nejlevnější cenu na internetu. Většinou dojde k zakoupení neoriginálního díl, který nesedí a nefunguje. Ušetřít pár set korun se zdá velimi výhodné, ale reklamace rozbaleného náhradního dílu je velmi složitá.

Rádi Vám objednáme kvalitní díl, na který Vám poskytneme záruku 3 měsíce.

O kvalitě naší práce hovoří několik set vyměněných dotykových ploch a displejů u všech možných značek mobilních telefonů. 

Je možné zajistit i výměnu na počkání, záleží na složitosti. Například dotyk u Apple Iphone 4 nám trvá cca 2 hodiny.