Servis

Odborný servis všech značek mobilních telefonů:

Některé značky mobilních telefonů opravíme i na počkání nebo do druhého dne. Záruku na opravu dáváme dle zákona 3 měsíce.  Po domluvě zjistíme pouze závadu. Zašleme cenový návrh a telefon opravíme. Pokud telefon nelze opravit, pokusíme se zachránit alespoň data, a to od 200 Kč. Používáme pouze originální díly.

Nabízíme i možnost zakoupení pouze náhradního dílu.

Na zakoupený telefon v jiném obchodě vyřídíme reklamaci. Telefon musí být určen pro český trh.

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme. E-mail čí telefon najdete v kontaktech.

 

Servis je jedna z našich hlavních činností. Dbáme především na kvalitu provedené práce. Zvládáme přeletovat složité nabíjecí konektory pomocí mikroskopu, dále bez problémů výměníme dotyková skla i u nejnovějších modelů. V případě, že Váš telefon nelze opravit, neúčtujeme si žádný poplatek za práci.  

 

Výměna dotykových skel:

U nás si můžete nechat opravit prasklou nebo nefunkční dotykovou plochu u mobilního telefonu i tabletu. Ceny jsou rozdílné, protože některé modely jsou pevně spojeny přímo s displejem. Konkrétní cenu Vám sdělíme dle Vašeho typu zařízení. Většinou však platí, že průměrná cena práce je cca 500 Kč - 700 Kč bez DPH. Z vlastních zkušeností víme, že se zákazníkovi nevyplatí shánět si náhradní díl svépomocí za nejlevnější cenu na internetu. Většinou dojde k zakoupení neoriginálního díl, který nesedí a nefunguje. Ušetřit pár set korun se zdá velmi výhodné, ale reklamace rozbaleného náhradního dílu je velmi složitá.

Rádi Vám objednáme kvalitní díl, na který Vám poskytneme záruku 3 měsíce.

O kvalitě naší práce hovoří několik set vyměněných dotykových ploch a displejů u všech možných značek mobilních telefonů. 

Je možné zajistit i výměnu na počkání, záleží na složitosti. Například dotyk u Apple Iphone 4 nám trvá cca 2 hodiny.

Kontakt

Náchod

Okolní města: Česká Sklace, Hronov, Červený Kostelec, Nové Město nad Metují

Tábor

Okonlí města: Milevsko, Bechyně, Sezimovo Ústí, Soběslav, Černovice,

Chýnov, Pacov, Mladá Vožice