Servis

Odborný servis všech značek mobilních telefonů:

Provádíme servis většiny značek telefonů a tabletů. Držíme skladem velké množství náhradních dílů, proto jsme schopni realizovat většinu oprav během pár hodin, nebo do druhého dne. Záruku na opravu dáváme 12 měsíců.  Po domluvě zjistíme pouze závadu. Zašleme cenový návrh a telefon opravíme. Pokud telefon nelze opravit, pokusíme se zachránit alespoň data, a to od 500 Kč. Používáme pouze kvalitní OEM díly, nebo originální díly.

 

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme. E-mail či telefon najdete v kontaktech. Můžete nás také kontaktovat na na Facebooku.

 

Servis je jedna z našich hlavních činností. Dbáme především na kvalitu provedené práce. Zvládáme přeletovat složité nabíjecí konektory pomocí mikroskopu, dále bez problémů výměníme dotyková skla i u nejnovějších modelů. V případě, že Váš telefon nelze opravit, neúčtujeme si žádný poplatek za práci. Pouze v případě oprav oxidací účtujeme diagnostiku 300,- i v případě neúspěchu opravy. 

 

Výměna dotykových skel a displejů:

U nás si můžete nechat opravit prasklou nebo nefunkční dotykovou plochu u mobilního telefonu i tabletu. Ceny jsou rozdílné, protože některé modely jsou pevně spojeny přímo s displejem. Konkrétní cenu Vám sdělíme dle Vašeho typu zařízení. Z vlastních zkušeností víme, že se zákazníkovi nevyplatí shánět si náhradní díl svépomocí za nejlevnější cenu na internetu. Většinou dojde k zakoupení neoriginálního dílu, který nesedí, nebo nefunguje. Ušetřit pár set korun se zdá velmi výhodné, ale reklamace rozbaleného náhradního dílu je velmi složitá.

Rádi Vám objednáme kvalitní díl, na který Vám poskytneme záruku 12 měsíců.

O kvalitě naší práce hovoří několik set vyměněných dotykových ploch a displejů u všech možných značek mobilních telefonů a dvacetileté působení na trhu. 

Je možné zajistit i výměnu na počkání, záleží na složitosti. Například dotyk u Apple Iphone 8 nám trvá cca 1-2 hodiny.